Kocaeli Koltuk Yıkama 2

Hacıhızır, Hacı Hızır Mah. Bağlar Yolu, Fahri Sk. No:3, 41200 İzmit/kocaeli İzmit, Kocaeli
Kocaeli Koltuk Yıkama 2
Hacıhızır, Hacı Hızır Mah. Bağlar Yolu, Fahri Sk. No:3, 41200 İzmit/kocaeli
İzmit , Kocaeli
İş Alanları

Koltuk Yıkama

Kocaeli İzmit Koltuk Yıkama Fabrikası İle Kaliteli Koltuk Temizleme Hizmeti. Halı,koltuk,stor Perde Yıkama Halı Yıkama Firmaları. İster Fiyat Teklifi Al İster Telefon İle İletişim Kur. Kocaeli Koltuk Yıkamacılar Burada

Kocaeli Koltuk Yıkama 2 Hakkında

Kocaeli Koltuk Yıkama firması  gelişen teknolojiyi takip ederek son sistem halı yıkama makineleri ile halı temizliği yapmakta olup İzmit ( Kocaeli ) en iyi koltuk yıkama tesisi ile değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Koltuk Yıkama  ve temizliği sektöründe yılların deneyimi ile halı temizliği alanından müşterilerimize kaliteli koltuk yıkama  hizmeti sunmaktayız.

Firmamız müşterilerinin sağlığını önemsemekte ve kullanılan koltuk temizleme  ürünlerinde sağlığa zararlı hiçbir etken madde kullanmamaktayız.

İzmit ( Kocaeli ) koltuk yıkama firmamız da alanından uzman kadro ile çalışarak koltuk  temizliğinde gerekli tüm yıkama şartlarını gerçekleştirmekteyiz.

İzmit Koltuk temizleme olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz  hizmetler

Koltuk yıkama, Oturma gurubu yıkama, çekyat yıkama, köşe takımı yıkama, berjer yıkama, sandalye yıkama

Siz de uygun fiyata kaliteli koltuk yıkama hizmeti , koltuk yıkama  fiyatları gibi konularda bilgi almak istiyorsanız telefon ile iletişim kurup bilgi alabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!
WhatsApp Destek

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Her hakkı saklıdır www.hementemiz.com @2020

Iyzico