Diriliş Oto Yıkama

İsmetpaşa, Onurcan Sk. 22-24, 17000 Çanakkale Merkez, Çanakkale
Diriliş Oto Yıkama
İsmetpaşa, Onurcan Sk. 22-24, 17000 Çanakkale
Merkez , Çanakkale
İş Alanları

Oto Yıkama

İç-Dış Yıkama Ve Oto Kuaför Hizmetleri: Dilerseniz, Bakım Ve Tamir Sonrasında İç Koruma, Boya Restorasyonu,

Diriliş Oto Yıkama Hakkında

Gündelik yaşamda kullanımı oldukça yaygın ve konforlu taşıtların başında otomobiller gelmektedir. Her gün düzenli olarak kullandığımız araçlarımızın gittiği yolları ve kullanım alanlarını düşündüğümüz de ne kadar da kirlenebileceğini hayal edebiliriz.

Araç kaporta kirlenmesi ve iç mekan kirlenmesi olan arabalarda hijyenik ortam kaybolmakla beraber sağlığımızı tehdit eder bir hale gelmektedir.

Bu yüzden hementemiz.com üyesi seçkin oto kuaförü olan firmalar aracınızın; iç, dış yıkama, jant temizliği, detaylı iç temizlik, motor yıkama, motor koruma , seramik kaplama, boya koruma, cam filmi gibi temizlik uygulama veya hizmetlerini kaliteli ve uygun bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Hementemiz aracılığı ile size en yakın oto yıkama firmasına ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan firmalar arasında puanlama ve yorum sistemine göre tercih şansınız vardır. Firmalar ile telefon ile iletişim kurabilir detaylı bilgi edinebilirsiniz.

En iyi oto yıkama ve oto kuaförü nü bulduğunuz zaman mutlaka puan ve yorum yapmanız kaliteli oto yıkama hizmeti arayan diğer kullanıcılar için yardımcı olacaktır.

Sitemiz deki firmalar dan talep etmeniz halinde oto yıkama fiyatı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Hementemiz üyesi olan  oto yıkama ve kuaförü olan firmamız Çanakkale de  hizmetinizdedir.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!
WhatsApp Destek

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Her hakkı saklıdır www.hementemiz.com @2020

Iyzico